Co wyróżnia Szkołę Mix Mastering?

Lekcje wideo

Program składa się z lekcji wideo i masz do nich dostęp na zawsze. Nie musisz umawiać się z instruktorem i grupą na konkretne terminy czy rezerwować na raz kilku godzin na naukę. Masz dostęp do lekcji i uczysz się kiedy chcesz. Lekcje otrzymujesz na zawsze, przerabiasz je we własnym tempie i w dowolnym momencie możesz do nich wrócić.

Zadania domowe

Teoria i praktyka to często dwie różne rzeczy. Zależy nam na Twoim sukcesie z programem, dlatego na koniec każdego modułu przygotowaliśmy dla Ciebie pracę domową do wykonania. Polega ona na zastosowaniu w praktyce tego, co nauczyłeś się w danym module. Zrobione zadanie możesz opublikować na zamkniętej grupie tylko dla kursantów, gdzie otrzymasz pomoc i wskazówki od instruktorów oraz studentów programu 🙂

Plan treningowy

Oglądanie kursu, wykonywanie zadań domowych i stosowanie w praktyce wiedzy jest ważne. Jednak kluczem do sukcesu jest budowanie nawyków, które pomagają Ci systematycznie rozwijać się w muzyce. Dlatego stworzyliśmy dla Ciebie plan treningowy, z którym zaplanujesz swoją pracę nad muzyką i będziesz jeszcze szybciej osiągać swoje cele.

Grupa

Według studentów jedną z najlepszych części programu jest dostęp do zamkniętej społeczności kursantów. Na prywatnej grupie otrzymasz opinie o Twoich pracach, a także wsparcie i odpowiedź na każde pytanie od zespołu Hugiz Records. Nauka w grupie jest efektywniejsza i ciekawsza niż bierne oglądanie poradników czy czytanie książek. I dodatkowo możesz poznać świetne osoby z pasją do muzyki 🙂

Spotkania online

Możesz mieć dodatkowe pytania lub chcieć coś lepiej zrozumieć. Dlatego łączymy się na spotkania online, aby na żywo porozmawiać i indywidualnie podjeść do Twojego problemu. Nie zostajesz z kursem sam, tylko masz co tydzień możliwość zapytania instruktora o każdą rzecz. Możesz podłączyć się z kamerką i mikrofonem oraz porozmawiać z Tomkiem Moskalskim i od razu uzyskać odpowiedź.

Certyfikat

Po ukończeniu programu i potwierdzeniu zdobytych umiejętności otrzymasz certyfikat. Certyfikat będzie potwierdzał Twoją zdobytą wiedzę i zostanie wysłany do Ciebie pocztą 🙂

Dodatkowo czekają na Ciebie

8 grupowych sesji online na żywo

Weźmiesz udział w 8 sesjach online na żywo. W ich trakcie uzyskasz opinię o swoich pracach, miksach, a także odpowiedź na swoje pytania od Tomka Moskalskiego. Dzięki temu upewnisz się, czy zmierzasz w dobrym kierunku i nie będziesz marnować swojego czasu na poprawki czy kręcenie się w kółko. Daty spotkań zostaną ustalone wspólnie z kursantami i każde spotkanie będzie nagrane, aby móc do niego wrócić.

Wartość:  800 zł  BEZPŁATNIE

Prywatna grupa dla kursantów

Dołączysz do społeczności osób z pasją do muzyki na grupie na Facebooku, w której weźmiesz udział we wspólnych zadaniach, poznasz świetne osoby oraz otrzymasz oceny swoich prac domowych. Dzięki temu będziesz mieć większą motywację do pracy nad muzyką i grono osób, które Ci pomogą. Dostęp do grupy jest dożywotni, jesteśmy na niej dostępni i wspieramy nawet po ukończeniu programu.

Wartość:  300 zł  BEZPŁATNIE

BONUS 1: Kurs obsługi Reaper

W tym kursie poznasz podstawy obsługi bezpłatnego programu Reaper do miksu i masteringu muzyki. Kurs przeprowadzi cię przez najważniejsze tematy, dzięki którym szybko odnajdziesz się w programie i zaczniesz swobodnie tworzyć w nim miksy. Poznasz fundamenty, dzięki którym obsługa programu stanie się prosta i przyjemna.

Wartość:  250 zł  BEZPŁATNIE

BONUS 2: Kurs „Jak umieścić muzykę na serwisach streamingowych”

Otrzymasz dostęp do kursu, który pomoże Ci w publikacji muzyki na platformach streamingowych i docieraniu do nowych słuchaczy. Dowiesz się, jak samodzielnie i szybko przygotować odpowiednią wersję utworu pod streamingi internetowe, takie jak Spotify czy Apple Music. To oznacza, że Twoja muzyka będzie dostępna wszędzie w najwyższej jakości i nie będziesz zawiedziony, że np. na Spotify muzyka brzmi inaczej.

Wartość:  100 zł  BEZPŁATNIE

BONUS 3: Wzór oferty na sprzedaż usług miksu

Otrzymasz wzór oferty na sprzedaż Twoich usług miksu i masteringu muzyki! Oferta jest przygotowana przez specjalistę od marketingu internetowego. Możesz ją szybko uzupełnić swoją treścią i przesłać od razu do potencjalnego klienta. Dzięki temu wyróżnisz się na tle konkurencji, szybciej pozyskasz nowych klientów… i szybciej zwróci Ci się cały kurs 😉

Wartość:  200 zł  BEZPŁATNIE

BONUS 4: Dożywotni dostęp do przyszłych aktualizacji

Program będzie uzupełniany o dodatkowe materiały i wiedzę w kolejnych edycjach. Dołączając raz do programu, gwarantujesz sobie dożywotni dostęp do wiedzy o miksie i masteringu muzyki. Dzięki temu Szkołę Mix Mastering możesz rozpocząć kiedy chcesz i zawsze wrócić do lekcji w programie czy uczestniczyć w spotkaniach online kolejnych edycji. To oznacza, że zawsze będziesz mógł się rozwijać dalej bez dodatkowych inwestycji.

Wartość:  BEZCENNE