Zobacz efekty studentów Szkoły Mix Mastering

„Ja już zrobiłem 10 miksów. Kurs mi się zwrócił i dalej zwraca, bo przede mną 3 kolejne.”

Łukasz Wątroba

Gitarzysta w zespołach WINNI, Black & Blonde, Bolero Band

„Ja już zrobiłem 10 miksów. Kurs mi się zwrócił i dalej zwraca, bo przede mną 3 kolejne.”

Łukasz Wątroba

Gitarzysta w zespołach WINNI, Black & Blonde, Bolero Band

Dołączam do programu

Wchodzę do Szkoły Mix Mastering!

Kurs Mix & Mastering prowadzony przez Hugiz Records doskonale buduję wiedzę i zapewnia fundamenty które można wprowadzić do każdego gatunku muzyki. Każdy moduł jest pełen informacji a nauka prosta i klarowna. Polecam bardzo serdecznie!

Bartosz Libera

Raper „Nicky”

Najlepszą korzyścią kursu jest olbrzymia różnica, którą obecnie odczuwam pracując nad utworami. „

Karol Borucki

Perkusista w zespole BIG UP!

„Po kilku tygodniach kursu proces miksu stał się dla mnie łatwiejszy – zacząłem zwracać uwagę na rzeczy, o których dotychczas nie miałem pojęcia! Możliwość zadawania pytań Tomkowi na spotkaniach online była bardzo budująca. Bardzo polecam kurs!”

Adrian Pastuszka

„Po kilku tygodniach kursu proces miksu stał się dla mnie łatwiejszy – zacząłem zwracać uwagę na rzeczy, o których dotychczas nie miałem pojęcia! Możliwość zadawania pytań Tomkowi na spotkaniach online była bardzo budująca. Bardzo polecam kurs!”

Adrian Pastuszka

Dołączam do programu

Wchodzę do Szkoły Mix Mastering!

„Całe swoje życie błądziłem i nie wiedziałem, co robię. Teraz moje miksy stały się dużo lepsze i dużo pewniej się w tym czuję. Dokładnie rozumiem, co robię.”

Tomasz Wołoczko

Uważam, że jest to najlepszy kurs, jaki dotychczas odbyłem. To był bardzo dobrze wykorzystany czas. Oprócz ogromnej wiedzy zdobyłem także nowe umiejętności oraz determinację do działania i dalszego rozwoju. Z całą pewnością jest to kurs godny polecenia, a więc nie zastanawiaj się, działaj! ;)”

Wojciech Falkowski

„Teraz wiem dokładnie jak działa każde z potrzebnych mi narzędzi do pracy, nie wykonuję żadnych losowych ruchów. Już w trakcie kursu zacząłem współpracować z artystami, którzy są zadowoleni z mojej pracy. A co najlepsze, jeśli zdarzą się teraz jakieś nietypowe problemy, to ciągle mogę liczyć na pomoc Hugiz Records!”

Ivan Plugatariov

Dołączam do programu

Wchodzę do Szkoły Mix Mastering!

Szymon Łukomski (Rap)
Szymon Łukomski (Rap)
Kajetan Kałwa (Pop)
Paweł Zakrzewski (Rock)
Mateusz Kościecha (Rap)
Ryszard Wilczyński (Electro)
Tomasz Szwedziak (Folk)
Bartosz Libera (Rap)
Remigiusz Jabłoński (Rap)
Remigiusz Jabłoński (Rap)

Dołączam do programu

Wchodzę do Szkoły Mix Mastering!

Najbardziej jestem zadowolony z życzliwej atmosfery, różnych form stałego kontaktu oraz dostosowania wymagań sprzętowych do różnych półek budżetowych. Dzięki temu kursowi udało mi się „zrobić porządek” w swojej chaotycznej wiedzy co do poszczególnych narzędzi miksu i masteringu oraz poznać parę nowych technik w tej dziedzinie. Dziękuję serdecznie!

Walentyn Dubrowskij

Chcesz robić profesjonalny Miks i Mastering?

Dołącz do programu „Szkoła Mix Mastering”,

aby poznać dokładną metodę krok po kroku, z którą wykonasz rewelacyjny miks i mastering swojej muzyki i muzyki Twoich klientów!