Zobacz efekty studentów Szkoły Mix Mastering

“Ja już zrobiłem 10 miksów. Kurs mi się zwrócił i dalej zwraca, bo przede mną 3 kolejne.”

Łukasz Wątroba

Gitarzysta w zespołach WINNI, Black & Blonde, Bolero Band

“Ja już zrobiłem 10 miksów. Kurs mi się zwrócił i dalej zwraca, bo przede mną 3 kolejne.”

Łukasz Wątroba

Gitarzysta w zespołach WINNI, Black & Blonde, Bolero Band

Najlepszą korzyścią kursu jest olbrzymia różnica, którą obecnie odczuwam pracując nad utworami. “

Karol Borucki

Perkusista w zespole BIG UP!

“Po kilku tygodniach kursu proces miksu stał się dla mnie łatwiejszy – zacząłem zwracać uwagę na rzeczy, o których dotychczas nie miałem pojęcia! Możliwość zadawania pytań Tomkowi na spotkaniach online była bardzo budująca. Bardzo polecam kurs!”

Adrian Pastuszka

“Po kilku tygodniach kursu proces miksu stał się dla mnie łatwiejszy – zacząłem zwracać uwagę na rzeczy, o których dotychczas nie miałem pojęcia! Możliwość zadawania pytań Tomkowi na spotkaniach online była bardzo budująca. Bardzo polecam kurs!”

Adrian Pastuszka

Zapisy do obecnej edycji Szkoły Mix Mastering trwają

tylko do wtorku 23 marca 2021 do godziny 22:00

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dołączam do programu

Wchodzę do 3 Edycji Szkoły Mix Mastering!

“Całe swoje życie błądziłem i nie wiedziałem, co robię. Teraz moje miksy stały się dużo lepsze i dużo pewniej się w tym czuję. Dokładnie rozumiem, co robię.”

Tomasz Wołoczko

Uważam, że jest to najlepszy kurs, jaki dotychczas odbyłem. To był bardzo dobrze wykorzystany czas. Oprócz ogromnej wiedzy zdobyłem także nowe umiejętności oraz determinację do działania i dalszego rozwoju. Z całą pewnością jest to kurs godny polecenia, a więc nie zastanawiaj się, działaj! ;)”

Wojciech Falkowski

“Teraz wiem dokładnie jak działa każde z potrzebnych mi narzędzi do pracy, nie wykonuję żadnych losowych ruchów. Już w trakcie kursu zacząłem współpracować z artystami, którzy są zadowoleni z mojej pracy. A co najlepsze, jeśli zdarzą się teraz jakieś nietypowe problemy, to ciągle mogę liczyć na pomoc Hugiz Records!”

Ivan Plugatariov

Zapisy do obecnej edycji Szkoły Mix Mastering trwają

tylko do wtorku 23 marca 2021 do godziny 22:00

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dołączam do programu

Wchodzę do 3 Edycji Szkoły Mix Mastering!

Szymon Łukomski
Szymon Łukomski
Mateusz Kościecha
Ryszard Wilczyński
Tomasz Szwedziak
Walentyn Dubrowskij

Zapisy do obecnej edycji Szkoły Mix Mastering trwają

tylko do wtorku 23 marca 2021 do godziny 22:00

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dołączam do programu

Wchodzę do 3 Edycji Szkoły Mix Mastering!