Zobacz powtórkę szkolenia:

Jak Mixować Wokal

z praktycznymi przykładami. Nawet jeśli dopiero zaczynasz.

Poznasz techniki z 10+ lat mojej pracy z miksami i wskazówki od moich nauczycieli (współpracują z takimi gwiazdami jak Adele, Wu-Tang Clan, Nine Inch Nails).

Kliknij wideo i zobacz szkolenie

Dołącz do Szkoły Mix Mastering, aby zacząć robić świetny mix i mastering

✅ Nauczysz się pracować z muzyką w każdym gatunku, tak jak tysiące moich studentów.
✅ Zrozumiesz działanie każdego z narzędzi, wtyczek i technikoraz zdobędziesz praktykę pracując na przygotowanych śladach.
✅ Dostaniesz najlepszą wiedzę o mixie i masteringu wyciągniętą z 10+ lat pracy z artystami, zespołami i studiami nagrań.

0
Dni
0
Godz.
0
Min.
0
Sek.
Chcę robić świetny mix i mastering!
okładka kursu Szkoła Mix Mastering
5 gwiazdek

To będą najlepiej wydane pieniądze w Twoim życiu! Świetny i profesjonalny kurs, który pozwolił mi uzupełnić braki w zakresie miksu i masteringu. Za tak niską cenę dostajesz ogrom wiedzy i do tego dożywotni dostęp.

Adrian Furtyk
5 gwiazdek

Program opracowany doskonale. Lekcje wciągają jak dobry film kryminalny. Na zachodzie takie kursy są 3x droższe. Materiały warte tysiące złotych. Mój certyfikat wisi w salonie - wizytujący gratulują, a ja jestem 10 lat młodszy z zadowolenia!

Stefan Jankowski
5 gwiazdek

W trakcie kursu masz kontakt z Hugiz Records i otrzymujesz konkretne wsparcie. W innych kursach mixu ktoś nagrał jak robi utwór, a tu wszystko jest inaczej. A także oprócz dobrze opracowanych materiałów, jest wiele bonusów o obsłudze klienta i marketingu.

Paweł Garbol