Produkujesz, nagrywasz, robisz miks & mastering i chcesz mieć najlepsze brzmienie muzyki?

Zbuduj domowe studio

dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb

nawet jeśli masz zerowe doświadczenie i ograniczony budżet

Dołączam do kursu

Zamawiam w ofercie specjalnej!

Limitowana oferta w przedsprzedaży. Dostępne tylko 100 miejsc!

Ważne tylko do piątku, 16 kwietnia do 22:00

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Chcesz mieć własne domowe studio, ale…

M

Nie wiesz od czego zacząć i jak się za to zabrać?

M

Spędzasz godziny na oglądaniu poradników i dalej nie wiesz, jaki sprzęt wybrać? 

M

Nie wiesz, ile będziesz potrzebować pieniędzy na start i co najlepiej kupić od razu, a co może poczekać?

M

Nie wiesz, czego będziesz potrzebować przy nagrywaniu, produkcji lub miksie i masteringu?

M

Gubisz się w gąszczu dostępnych informacji i nie wiesz, jakie rozwiązania sprawdzą się u Ciebie?

M

Nie radzisz sobie z adaptacją pomieszczenia, a chcesz to zrobić tanim kosztem bez inwestycji w zewnętrzną firmę?

M

Nie wiesz jakie wtyczki czy mikrofon będzie najlepszy do Twojego studia i Twojego głosu?

M

Nie masz fortuny do zainwestowania w najnowszy sprzęt i czujesz, że to Cię powstrzymuje przed działaniem?

Gdy działasz w branży muzycznej to jesteś kreatywny. Chcesz po prostu wejść do studia i działać – tworzyć muzykę, nagrywać, robić miks i mastering. Nie chcesz martwić się o technikalia i iść na kompromisy w brzmieniu. 

Chcesz tworzyć dobrą muzykę szybciej i lepiej. Zależy Ci na rozwoju, dlatego oglądasz filmy na YouTube o tworzeniu muzyki i budowie studia. Wyszukujesz nowe wtyczki i oglądasz recenzje produktów. 

Ciągle słyszysz od producentów i reklamodawców, że to właśnie ta wtyczka, te słuchawki i ten mikrofon sprawią, że Twoja muzyka diametralnie się zmieni. I to bez względu na gatunek czy Twoje preferencje – wraz z tym jednym nowym zakupem zadzieje się magia.

Próbujesz więc różnych rozwiązań. Dokupujesz sprzęt, pobierasz nowe wtyczki, testujesz. Ładujesz masę pieniędzy bez gwarancji, że to zadziała u Ciebie.

Jest tyle wtyczek i rozwiązań w muzyce, że łatwo się w tym zgubić. Często nawet nie wiadomo kogo słuchać, bo każdy mówi co innego. A wtedy zamiast DZIAŁAĆ, musisz szukasz dalej, od nowa wybierać i testować… a Twoja muzyka stoi w miejscu.

Nazywam się Tomasz Moskalski.
I byłem tam gdzie Ty.

Miałem te same problemy i myślałem podobnie do Ciebie. Zamiast działać i skupiać się na tworzeniu muzyki, szukałem najlepszej wtyczki i najlepszego sprzętu. Byłem ciągle sfrustrowany i zły, bo gdy dopiero co uzbierałem pieniądze na najnowszy sprzęt, już wychodził kolejny – jeszcze lepszy.

Pamiętam, jak w słoneczny październikowy dzień obchodziłem swoje 14 urodziny. Jako prezent dostałem trochę pieniędzy i nareszcie miałem na pierwsze rzeczy do studia. Kupiłem to, co polecił mi jakiś ekspert na YouTubie czyli masę gąbki i niepotrzebne kontrolery.

Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że to wszystko będzie zbędne i niedopasowane do moich potrzeb.

Jeszcze nie byłem tego świadomy, więc skakałem z radości, że moje studio się powiększa! Byłem pewny, że teraz mam wszystko, czego wcześniej brakowało mojej muzyce. Wierzyłem, że teraz będzie już tylko lepiej.

Wyobraź sobie moją złość, gdy miesiąc później wyszedł inny, jeszcze nowszy sprzęt. Taki, który miał całkowicie zmienić całą branżę muzyczną i sposób, w który tworzy się muzykę… A ja miałem ten stary. I byłem spłukany…

Ale nie poddawałem się i dalej wierzyłem, że najważniejszy jest najnowszy sprzęt. Kupowałem kolejne zbędne rzeczy wydając na to wszystkie pieniądze. Zobacz, ile niepotrzebnych rzeczy było u mnie w studiu w 2011 roku!

Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że sprzęty i wtyczki, w które warto zainwestować, to nie są te najnowsze czy najmocniej reklamowane w mediach. Nie miałem nawet pojęcia, że lepiej robić muzykę na czymkolwiek niż nie robić jej wcale. I wierzyć, że jakiś sprzęt zrobi pracę za mnie.

Jak bardzo się myliłem…

Krokiem milowym w moim rozwoju była nauka na uniwersytecie DBS Music w Berlinie. Poznałem tam fundamenty tworzenia muzyki i budowy studia. Dowiedziałem się, z jakich sprzętów korzystają moi profesorowie, dlaczego i jak ich używać.

Uczyłem się od światowych ekspertów, m.in. Ainsley Adams (od lewej) współpracujący z Adele; Thomas Juth, który działał z Paulem McCartneyem i Eltonem Johnem oraz Cem Oral, który ma wspólne projekty z Gwen Stefani, Nine Inch Nails i Wu Tang Clan.

Oni pokazali mi, czego potrzebuję do swojego studia. A uwierz mi, nie potrzebujesz wszystkiego, co jest w sklepie. 

Wystarczy kilka najważniejszych rzeczy, które będą pasować do Ciebie, Twojej muzyki, Twojego stylu pracy i preferencji.

W ten sposób stworzyłem studio muzyczne, które ułatwia mi pracę, wspiera moją kreatywność i gdzie uzyskuję najlepsze brzmienie mojej muzyki.

Okazało się, że nie potrzebuję masy sprzętu, wtyczek i nielimitowanego budżetu, żeby zbudować swoje studio i robić dobrą muzykę.

Za to potrzebowałem kogoś, kto poprowadzi mnie za rękę i będzie moim przewodnikiem. Kogoś, kto krok po kroku pokaże mi, jak wygląda proces budowy domowego studia. 

Bo kiedy próbowałem różnych metod na własną rękę to one trochę działały… ale często też zawodziły i dużo kosztowały.

A kluczem jest sprawdzony proces.

Dlatego stworzyłem

Kurs Budowy Domowego Studia

Praktyczny kurs, z którym zbudujesz swoje domowe studio pod najlepszą pracę z muzyką.

Kurs powstał z myślą o osobach, które chcą od podstaw zbudować lub rozwinąć swoje domowe studio muzyczne oraz jak najlepiej dopasować je do swoich potrzeb – nagrywania, produkcji muzyki czy miksu i masteringu.

Bez względu na posiadany już sprzęt, wysokość budżetu czy doświadczenie.

Jest to kurs online dla osób, które NIE chcą stracić gotówki i czasu na nieprzemyślane zakupy, a zamiast tego wolą szybko zbudować swoje studiu w sprawdzony sposób i dopasowany do ich stylu pracy.

Kurs pomoże Ci zbudować lub odpowiednio dostosować Twoje studio pod nagrywanie wokalu, produkowanie muzyki oraz miks i mastering. Dowiesz się, jak zacząć nawet z małym budżetem oraz na co zwrócić uwagę rozwijając swoje studio. 

Kim jest Tomasz Moskalski?

Twój instruktor w kursie.

Tomasz Moskalski założyciel Hugiz Records

Inżynier dźwięku, Producent muzyczny

N

Założyciel firmy Hugiz Records zajmującej się inżynierią dźwięku i produkcją muzyki.

N

Prowadzi studio nagraniowe niedaleko Berlina.

N

Od 10 lat zawodowo zajmuje się miksem i masteringiem muzyki, realizacją i produkcją muzyki.

N

Uczeń wybitnych specjalistów współpracujących z Beyonce, Adel, Wu Tang Clan, Elton John czy Nine Inch Nails.

N

Absolwent uczelni DBS Music w Berlinie na kierunku produkcji muzyki i inżynierii dźwięku.

N

Do muzyki podchodzi w sposób procesowy i kreatywny. Dzięki połączeniu wiedzy o muzyce, produktywności i treningu mentalnym tworzy kompleksowe i innowacyjne programy edukacyjne, plany rozwoju oraz pomaga w szybkim osiąganiu celów swoich studentów.

Co mówią o Tomku jego studenci?

Dużo wartościowej nauki przekazanej w bardzo zrozumiałej formie, zarówno dla początkujących, oraz zaawansowanych w dziedzinie miksu i masteringu. Kontakt indywidualny i profesjonalne zarządzanie szkoleniem i to za tak niewielkie czesne! Zdecydowanie polecam!

Piotr Garlicki

„Tomek potrafi świetnie, w bardzo prosty i obrazowy sposób przekazać wiedzę, a swoim entuzjazmem zachęca do pracy i poprawiania prac. Zawsze znajduje czas dla kursantów i daje pełny feedback oraz pomaga. Z całego serca polecam Szkołę, bo daje nieziemskie rezultaty!”

Paweł Wołczek

„Tomek przekazuje wiedzę w sposób przystępny i zawsze można do niej wrócić. Nauczyciele są bardzo pomocni i pozytywni. Czuję, że bardzo rozwinąłem się muzycznie w kursie i na pewno będę często do niego wracać. Bardzo dobrze wydane pieniądze!”

Rafał Piwowski

„Już od momentu rozpoczęcia kursu czuję progres. Tomek przekazuje wiedzę w bardzo przystępny sposób, sprawiając, że każda praca domowa to ciekawe wyzwanie. Niepowtarzalna okazja na rozwijanie swoich umiejętności pod okiem profesjonalistów.”

Mateusz Jankowski

„Bardzo dziękuję Tomkowi i całej ekipie za fenomenalny kurs. Jestem bardzo zadowolony, bo nauczyłem się wielu rzeczy, o których nie miałem nawet pojęcia. Serdecznie polecam! Panowie w Hugiz Records służą profesjonalną i szybką pomocą :)”

Jakub Kucybała

„Od Tomka zawsze miałem konkretne i szczere odpowiedzi na swoje pytania, a w przypadku innych szkół mam wrażenie, że jest z tym problem. Materiały w kursie są cały czas dostępne i często do nich wracam. Cena za to, co dostałem w kursie, jest nieduża!

Michał Rybiński

Kurs Budowy Domowego Studia

\

10-modułowy kurs online, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez całą drogę budowy domowego studia muzycznego.

\

Otrzymasz sprawdzony i pewny proces, jak stworzyć studio muzyczne dopasowane do Ciebie, Twojej muzyki i stylu pracy.

\

Dowiesz się, jak nie popełniać błędów, które będą Cię dużo kosztować, zmarnują Twój czas i energię.

\

Nauczysz się świadomie i samodzielnie budować swoje studio muzyczne i uzyskasz najlepsze możliwe brzmienie.

\

Otrzymasz zebrany w jednym miejscu cały niezbędnik początkującego, do którego zawsze będziesz mógł wrócić.

Dołączam do kursu

Zamawiam w ofercie specjalnej!

Limitowana oferta w przedsprzedaży. Dostępne tylko 100 miejsc!

Ważne tylko do piątku, 16 kwietnia do 22:00

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dzięki kompletnemu systemowi budowy domowego studia:

\

doskonale zrozumiesz, co (i dlaczego) będzie Ci potrzebne w domowym studiu

\

ustalisz swój budżet i dobierzesz odpowiedni sprzęt bazując na Twoich priorytetach, aby nie nadwyrężyć swojego portfela

\

otrzymasz strategię, dzięki której wybór i kolejność inwestycji w studiu będzie łatwa oraz dowiesz się, jak oszczędzić przy kupnie nowych sprzętów

\

poznasz sprawdzone programy i sprzęt do pracy z muzyką, dzięki czemu nie będziesz musiał sam wszystkiego testować, a zamiast tego od razu zaczniesz działać

\

dowiesz się jak wybrać najlepszy mikrofon pod Twoje potrzeby i jak uzyskać najlepszą jakość bez względu na gatunek, w którym tworzysz

\

poznasz podstawy adaptacji akustycznej, dzięki temu łatwiej będzie Ci nagrywać siebie lub artystów oraz osiągnąć możliwie najlepsze brzmienie muzyki

\

dowiesz się jaki odsłuch wybrać do Twojego studia i jak dobrać słuchawki czy monitory studyjne, aby mieć precyzyjne brzmienie (kluczowe zwłaszcza w miksie i masteringu)

\

poznasz przydatne narzędzia do pracy z klientami, bez względu na to czy zajmujesz się nagrywaniem, produkcją czy miksem i masteringiem. W każdym przypadku musisz je znać, żeby z sukcesem kończyć projekty

\

poznasz niezawodne programy, sprzęt i wtyczki, co oznacza dużo mniej zmarnowanego czasu i pieniędzy na niepotrzebny sprzęt!

Kurs jest dla Ciebie, jeśli:

N

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z budową studia muzycznego lub nie jesteś w 100% zadowolony z domowego studia, które już masz.

N

Próbowałeś już kiedyś dobrać odpowiedni sprzęt, wygłuszyć pomieszczenie i je zaaranżować, ale Ci nie wyszło i szukasz sprawdzonego procesu, dzięki któremu oszczędzisz czas i pieniądze.

N

Chciałbyś wejść w świat nagrywania, produkcji muzyki i miksu i masteringu, ale nie wiesz, co będzie Ci potrzebne i na co naprawdę warto wydać pieniądze.

N

Jesteś przytłoczony ilością dostępnych sprzętów i niesprawdzonych informacji krążących wokół adaptacji i budowy domowego studia. Chcesz mieć pewność, że zrobisz to odpowiednio, szybko i zmieścisz się w swoim budżecie.

N

Chcesz zrobić sobie fajny prezent i móc tworzyć dobrą muzykę w domu, bez konieczności rezerwacji studia i bez czekania na lepsze czasy.

Zobacz, czego dokładnie się nauczysz

Kliknij wybrany moduł i poznaj dokładny spis lekcji w kursie.

Moduł 1: Plan Gry

Dostępne od razu
Lekcja 1: Powitanie
Lekcja 2: Twój Instruktor
Lekcja 3: Jak Studiować?
Lekcja 4: Cel

Moduł 2: Wybierz Swoją Drogę

Dostępne od razu
Lekcja 1: Powitanie
Lekcja 2: Cel Studia
Lekcja 3: Studio Nagraniowe
Lekcja 4: Mix Mastering
Lekcja 5: Produkcja Muzyki
Lekcja 6: Łączymy
Lekcja 7: Podsumowanie

Moduł 3: Fundamenty

Lekcja 1: Powitanie
Lekcja 2: Usuń Syndrom Najlepszej Wtyczki
Lekcja 3: Ustaw i Zapomnij z Zasadą KISS
Lekcja 4: Done Is Better Than Perfect
Lekcja 5: Sprzęt Analogowy czy Cyfrowy?
Lekcja 6: Twój Budżet na Studio
Lekcja 7: Program do Zarządzania Twoim Budżetem
Lekcja 8: Psychologia Wybierania Kolejnego Sprzętu
Lekcja 9: Organizacja Plików
Lekcja 10: Podsumowanie

Moduł 4: Oprogramowanie i Komputer

Lekcja 1: Powitanie
Lekcja 2: Najlepszy Program
Lekcja 3: Program w Zależności od Priorytetu
Lekcja 4: Dodatkowe Wtyczki
Lekcja 5: Psychologia Wybierania Wtyczek
Lekcja 6: Oszczędzaj na Zakupie Wtyczek
Lekcja 7: Optymalizacja Podczas Pracy
Lekcja 8: Aktualizacje
Lekcja 9: Komputer
Lekcja 10: Dodatki do Komputera
Lekcja 11: Podsumowanie

Moduł 5: Interfejs

Lekcja 1: Powitanie
Lekcja 2: Po Co Interfejs?
Lekcja 3: Obsługa Interfejsu i Specyfikacja
Lekcja 4: Obierz Priorytet
Lekcja 5: Phantom
Lekcja 6: Wejścia / Wyjścia
Lekcja 7: Zdrowe Używanie Interfejsu
Lekcja 8: Tanio Powiększ Ilość Wejść Słuchawkowych
Lekcja 9: Monitor Studio PreSonus
Lekcja 10: Podsumowanie

Moduł 6: Odsłuch

Lekcja 1: Powitanie
Lekcja 2: Co jest Lepsze?
Lekcja 3: Słuchawki
Lekcja 4: Przejściówka 6,3mm
Lekcja 5: Monitory Studyjne
Lekcja 6: Podsumowanie

Moduł 7: Sprzęt do Nagrywania Wokalu

Lekcja 1: Powitanie
Lekcja 2: Mikrofony
Lekcja 3: Wybór Mikrofonu
Lekcja 4: Dla Siebie?
Lekcja 5: Uniwersalny
Lekcja 6: Ciekawa Nowa Technologia
Lekcja 7: Pop-Filter / Statyw
Lekcja 8: Kable
Lekcja 9: Kabiny Przymikrofonowe
Lekcja 10: Szukamy Najlepszego Miejsca
Lekcja 11: Podsumowanie

Moduł 8: Akustyka

Lekcja 1: Powitanie
Lekcja 2: Mity
Lekcja 3: Po Co Akustyka?
Lekcja 4: Cel Akustyki
Lekcja 5: Podstawy Adaptacji
Lekcja 6: Podstawy Adaptacji – Nagrywanie
Lekcja 7: Podstawki Pod Monitory
Lekcja 8: Zbuduj Panel Samemu
Lekcja 9: Co Dalej z Akustyką?
Lekcja 10: Podsumowanie

Moduł 9: Inne Przydatne Narzędzia i Programy

Lekcja 1: Powitanie
Lekcja 2: Kontrolery
Lekcja 3: Usuń Rozpraszacze
Lekcja 4: Przyjmij Płatność
Lekcja 5: Dodaj Klimatu
Lekcja 6: Loom
Lekcja 7: Sprawdź Uziemienie w Pomieszczeniu

Moduł 10: Co Dalej?

Lekcja 1: Powitanie
Lekcja 2: Kaizen
Lekcja 3: Dalsze Ścieżki Rozwoju
Lekcja 4: Opinia
Lekcja 5: Zakończenie

Czy da się dobrze zbudować domowe studio bez tego kursu?

Jeżeli masz na to czas to możesz testować i uczyć się na własnych błędach. Możesz obejrzeć setki nagrań na YouTube i pytać na forach. Jest to na pewno opcja, ale czas i pieniądze, które poświęcisz, nie są tego warte.

Natomiast w tym kursie dostaniesz sprawdzoną wiedzę zebraną na bazie wieloletnich doświadczeń i tysięcy przepracowanych godzin w studiu. Ten kurs, przeprowadzi Cię przez cały proces, pozwoli Ci uniknąć wielu błędów i zaoszczędzi Ci masę czasu.

Oto, co otrzymujesz

Kurs Online Budowy Domowego Studia

10-modułowy kurs online, z którym krok po kroku zbudujesz i rozwiniesz swoje domowe studio! Kurs składa się z lekcji wideo, masz do nich dostęp na zawsze i uczysz się kiedy chcesz.

Cena regularna:  297 zł 

Bonus #1: Program do zarządzania budżetem

„Jak mam wybrać, co kupić i nie skończyć na minusie?”

Otrzymasz program, z którym zaplanujesz swój budżet i zakupy do studia! Dzięki temu będziesz mieć pewność, że zamówisz najważniejsze rzeczy, które faktycznie pomogą Ci w pracy i polepszą brzmienie Twojej muzyki! I do tego nie przekroczysz swojego budżetu!

Wartość:  147 zł  BEZPŁATNIE

Bonus #2: Gotowy zestaw narzędzi na każdy budżet

„Co dokładnie mam wybrać do produkcji, nagrywania lub miksu i masteringu, gdy mam ograniczony budżet?”

Poznasz moje rekomendacje narzędzi dla każdego – producentów, inżynierów i wokalistów. Otrzymasz gotowe zestawy w zależności od tego czy masz do zainwestowania 500 zł, 1000 czy więcej – znajdziesz tu sprzęty odpowiednie dla siebie i mieszczące się w Twoim budżecie.

Wartość:  47 zł  BEZPŁATNIE

Bonus #3: E-book: Sposoby na udaną sesję nagraniową

„Będę chciał nagrać swój wokal w studiu. Od czego mam zacząć?”

W tym e-booku poznasz sposoby, jak przygotować się do sesji nagraniowej wokalu i nie popełnić błędów początkujących! Dowiesz się, co zrobić przed, w trakcie i po sesji, żeby mieć jak najlepiej wykonany utwór. E-book przyda Ci się zarówno, gdy chcesz nagrywać sam siebie, jak i pracować z wokalistami w swoim studiu!

Wartość:  47 zł  BEZPŁATNIE

⚠️ Tylko w przedsprzedaży ⚠️

Bonus #4: Live Q&A i odpowiedź na Twoje pytania

„Co jeśli będę mieć problem? Czy ktoś mi pomoże?”

Pomogę Ci z każdym pytaniem i problemem! Tylko w tej przedsprzedażowej ofercie otrzymujesz moje wsparcie i dostęp do sesji live Q&A. Odpowiem na każde Twoje pytanie i pomogę Ci zbudować Twoje studio!

Wartość:  197 zł  BEZPŁATNIE

W przedsprzedaży dostępne tylko 100 miejsc.

Oferta ważna do piątku, 16 kwietnia do 22:00.

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Podsumujmy, co otrzymujesz:

N

Kurs online Budowy Domowego Studia (wartość: 297zł)

N

Listy i Pomocne Schematy

N

Dożywotni Dostęp do Kursu 24/7

N

Bonus 1: Program do Zarządzania Budżetem (wartość: 147zł)

N

Bonus 2: Gotowy Zestaw Narzędzi na Każdy Budżet (wartość: 47zł)

N

Bonus 3: E-book „Sposoby na Udaną Sesję Nagraniową” (wartość: 47zł)

N

Bonus 4 (tylko w przedsprzedaży): Live Q&A i Odpowiedź na Twoje Pytania (wartość: 197zł)

Wartość razem: 735 zł

Inwestycja teraz dla Ciebie: 97 zł

? Dołączam do kursu

Zamawiam w ofercie specjalnej!

Bezpieczne
połączenie SSL

Gwarancja
satysfakcji 30 dni

Płatności obsługuje PayU i PayPal
Możesz zapłacić kartą i Blikiem

Bezpieczne
połączenie SSL

Gwarancja
satysfakcji 30 dni

Płatności obsługuje PayU i PayPal
Możesz zapłacić kartą i Blikiem

Otrzymujesz 30-dniową Gwarancję Satysfakcji

Przygotowałem materiały tak, aby dały Ci jak najwięcej wartości i pomogły zbudować Twoje własne studio muzyczne. Jeśli z jakichś powodów kurs jednak nie będzie dla Ciebie odpowiedni, to wystarczy, że napiszesz na mój adres e-mail, a zwrócę Ci 100% Twojej wpłaty. Moim celem jest przekazanie Ci wiedzy i pokazanie, że Ty też możesz mieć swoje własne studio!

? Dołączam do kursu

Zamawiam w ofercie specjalnej!

Bezpieczne
połączenie SSL

Gwarancja
satysfakcji 30 dni

Płatności obsługuje PayU i PayPal
Możesz zapłacić kartą i Blikiem

Bezpieczne
połączenie SSL

Gwarancja
satysfakcji 30 dni

Płatności obsługuje PayU i PayPal
Możesz zapłacić kartą i Blikiem

Co mówią nasi studenci?

Poznaj opinie studentów naszych innych programów.

„Teraz wiem dokładnie jak działa każde z potrzebnych mi narzędzi do pracy, nie wykonuję żadnych losowych ruchów. Już w trakcie kursu zacząłem współpracować z artystami, którzy są zadowoleni z mojej pracy. A co najlepsze, jeśli zdarzą się teraz jakieś nietypowe problemy, to ciągle mogę liczyć na pomoc Hugiz Records!”

Ivan Plugatariov

„Zanim dołączyłem nie wiedziałem, jak działają wtyczki i jak je stosować. Jednak już w pierwszym tygodniu kursu zacząłem rozumieć swoje błędy. I z każdym tygodniem moje utwory były coraz lepsze. Teraz moi klienci są bardzo zadowoleni z pracy, którą wykonuję. Robię to dużo lepiej i szybciej!”

Wojciech Łucki

„Szukałem szkolenia, które nauczy mnie miksu utworów, aby brzmiały profesjonalnie. Na kursie otrzymałem o wiele więcej! Dużą zaletą są oceny prac domowych, grupa na FB i spotkania live, w trakcie których można otrzymać odpowiedzi na swoje pytania. Dobrze zainwestowane pieniądze!

Marek Romik

„Dołączyłem do Szkoły Mix Mastering i muszę powiedzieć, że dostałem sporo praktycznej wiedzy przekazanej w bardzo zrozumiałej formie. Jeżeli ktoś interesuje się miksem i masteringiem lub nie wie jak zacząć, to zwłaszcza dla niego jest ten kurs. Polecam!”

Paweł Hofmann

„Szkoła Mix Mastering to wspaniała inwestycja! Polecam każdemu kurs od Hugiz Records, ponieważ ta wiedza przyda się każdemu. Nieważne czy jesteś artystą, inżynierem dźwięku czy producentem – w każdym z tych przypadków ta Szkoła jest dla Ciebie!”

Jakub Dziembowski

„Po kilku tygodniach kursu proces miksu stał się dla mnie łatwiejszy – zacząłem zwracać uwagę na rzeczy, o których dotychczas nie miałem pojęcia! Możliwość zadawania pytań Tomkowi na spotkaniach online była bardzo budująca. Bardzo polecam kurs!”

Adrian Pastuszka

„Kurs idealny dla każdego, kto szuka dobrych fundamentów w miksie i masteringu lub chce uzupełnić swoje braki. Materiały w formie e-booków i śladów do treningu na duży plus!!! Wspaniały projekt dzięki któremu, po latach uczenia się z YouTube mogłem w końcu uzupełnić swoje braki i wejść na nowy poziom!

Daniel Szulc

„Skorzystałem z kursu Szkoła Mix Mastering. Już będąc w połowie modułów widziałem u siebie zmianę. Kurs bardzo mi pomógł w realizacji moich autorskich pomysłów, a uwagi instruktorów nakierowały na bycie większym profesjonalistą w temacie miksu i masteringu!”

Przemysław Mazurek

„Uważam jest to mega pigułka dla osób początkujących, jak i tych zaawansowanych. Wiedza, do której nieraz dochodzi się latami praktyki. Materiał został super wyłożony! Warto wspomnieć o dodatkowych bonusach, które otrzymujemy przy kursie. Polecam mocno!”

Michał Kuniszewski

„Kurs zawiera w sobie dużą dawkę wiedzy. Żaden tutorial na Youtube nie odzwierciedla tylu niezbędnych informacji w jednym miejscu. Nie tracisz przy tym czasu na odrębne poszukiwanie odpowiedzi. Już na samym początku otrzymujesz praktyczne informacje dotyczące organizacji pracy, które dość często bywają pomijane. Dla mnie osobiście było to pozytywnym zaskoczeniem i jak się okazuje już samo przygotowanie do pracy jest niezwykle ważne i ma ogromny wpływ na jej jakość. Dyspozycyjność Tomka na spotkaniach on-line, szeroki zakres jego wiedzy i zaangażowanie nie pozostawiały wątpliwości, że ten kurs to najlepiej zainwestowane pieniądze. Duży plus za to, że żadne pytanie nie zostało pozostawione bez odpowiedzi. To był bardzo dobrze wykorzystany czas. Oprócz ogromnej wiedzy zdobyłem także nowe umiejętności oraz determinację do działania i dalszego rozwoju. Z całą pewnością jest to kurs godny polecenia, a więc nie zastanawiaj się, działaj! ;)”

Wojciech Falkowski

Sprawdź, jakie pytania mieli kursanci przed dołączeniem

Masz inne pytanie? Śmiało napisz do mnie na mail@hugizrecords.com. Odpiszę i pomogę.

Czy kurs sprawdzi się w gatunku muzyki, w którym tworzę?

W kursie nauczysz się zasad budowy studia, które sprawdzą się w każdym gatunku i na każdym Twoim etapie pracy z muzyką. Poznasz fundamenty doboru sprzętu, aranżacji czy adaptacji akustycznej, które będą Ci potrzebne bez względu na to czy tworzysz rap, rock czy pop. I przydadzą Ci się zarówno w produkcji, miksie i masteringu, jak i przy nagrywaniu wokalu. W każdym gatunku muzycznym wiedza, którą zdobędziesz, będzie Ci potrzebna i pomoże Ci tworzyć lepszą muzykę! Dołącz!

Obawiam się, że mam za mały budżet na budowę studia…

W kursie pokazuję najlepsze sprzęty na każdy budżet oraz mówię, od czego zacząć budowę swojego studia. Na start nie potrzebujesz wielkiego budżetu i nie musisz kupować wszystkiego na raz. Najważniejsze jest, abyś wiedział, co dokładnie potrzebujesz i określił swój budżet. W kursie pokażę Ci, jak z każdym budżetem jesteś w stanie wybrać odpowiednie rozwiązania, które polepszą Twoją muzykę i nie nadwyrężą portfela! Dołącz!

Czy ktoś mi pomoże, gdy będę miał pytania i problemy techniczne?

Tak! Zamawiając kurs w przedsprzedaży otrzymujesz zaproszenie na Live Q&A 🙂 Spotykamy się wtedy z grupą online, abym mógł Ci od razu pomóc i odpowiedzieć na pytania. Nie zostaniesz z kursem sam. Dołącz!

Czy po tym kursie zbuduję swoje studio?

To zależy od Ciebie. Lekcje zostały tak ułożone, abyś na koniec kursu wiedział, czego potrzebujesz, żeby tworzyć lepszą muzykę i zrozumiał, jak najlepiej możesz zbudować lub rozbudować swoje studio, aby uzyskać lepszą jakość brzmienia. Pomogę Ci do granic możliwości, ale praca będzie wykonana przez CiebieDołącz!

Czy znajdę czas na przerabianie kursu? Mam dzieci, pracę i inne zajęcia…

Dasz radę przerabiać materiał nawet przy ograniczonym czasie! Lekcje trwają ok. 5-10 minut i możesz je przerabiać w dowolnej chwili. Daję Ci opcję nauki z krótkich wideo, bo wiem, że łatwiej zabrać się do lekcji trwającej kilka minut, a nie kilka godzin. A im szybciej idzie Ci przerabianie kursu, tym większą masz motywację, żeby go skończyć i zastosować u siebie. A o to w końcu chodzi! 🙂 Poza tym kurs otrzymujesz na zawsze, więc naukę możesz zacząć kiedy chcesz, jeśli teraz nie możesz. Ważne jednak, żebyś decyzję podjął jak najszybciej, bo najlepsza oferta przedsprzedażowa jeszcze ważna jeszcze tylko przez kilka dni. Po tym czasie oferta nie będzie już taka sama. Dołącz!

Mogę otrzymać fakturę VAT?

Oczywiście! Wypełnij potrzebne dane w koszyku, a faktura VAT zostanie od razu wysłana na Twój e-mail. Dołącz do kursu!

Podsumujmy, co otrzymujesz:

N

Kurs online Budowy Domowego Studia (wartość: 297zł)

N

Listy i Pomocne Schematy

N

Dożywotni Dostęp do Kursu 24/7

N

Bonus 1: Program do Zarządzania Budżetem (wartość: 147zł)

N

Bonus 2: Gotowy Zestaw Narzędzi na Każdy Budżet (wartość: 47zł)

N

Bonus 3: E-book „Sposoby na Udaną Sesję Nagraniową” (wartość: 47zł)

N

Bonus 4 (tylko w przedsprzedaży): Live Q&A i Odpowiedź na Twoje Pytania (wartość: 197zł)

Wartość razem: 735 zł

Inwestycja teraz dla Ciebie: 97 zł

W przedsprzedaży dostępne tylko 100 miejsc.

Oferta ważna do piątku, 16 kwietnia do 22:00.

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

? Dołączam do kursu

Zamawiam w ofercie specjalnej!

Bezpieczne
połączenie SSL

Gwarancja
satysfakcji 30 dni

Płatności obsługuje PayU i PayPal
Możesz zapłacić kartą i Blikiem

Bezpieczne
połączenie SSL

Gwarancja
satysfakcji 30 dni

Płatności obsługuje PayU i PayPal
Możesz zapłacić kartą i Blikiem