Dowiedz się krok po kroku jak

Miksować Wokal 🎙️

z praktycznymi przykładami,
nawet jeśli dopiero zaczynasz

Poznasz techniki, z którymi nawet słabe nagranie zabrzmi świetnie (i to bez kupowania nowego sprzętu)

Tak! Zapisuję się na bezpłatne szkolenie!
opinie studentów

Data: Środa, 10 stycznia 20:00

Środa, 10 stycznia 20:00

Szkolenie zacznie się za:

godz.
min.
sek.

P.S. Zdradzę Ci techniki z 10+ lat mojej pracy z miksami i wskazówki od moich nauczycieli (współpracują z takimi gwiazdami jak Adele, Wu-Tang Clan, Nine Inch Nails).

Na szkoleniu dowiesz się

Jaka jest kolejność w miksie i jakiego sprzętu potrzebujesz?

Poznasz techniki na precyzyjny mix. Pokażę Ci to na bezpłatnych narzędziach - działa u początkujących i średnio-zaawansowanych.

Jak ustawić korektor i co zrobić, jeśli nie słyszysz jego działania?

Nauczysz się używać najważniejszego narzędzia - korektora! Pokażę Ci, jak wyróżnić, polepszyć i oczyścić wokal.

Jak wyciągnąć maksa z każdego wokalu (nawet słabo nagranego)?

Poznasz sposoby na dodanie przestrzeni i głębi do każdego wokalu oraz połączysz wokal z podkładem w idealną całość!

Zapisuję się na szkolenie!

Tylko dla osób na żywo mam specjalne bonusy

1. Lista sprawdzonych sprzętów i wtyczek do mixu (na każdy budżet)
2. Checklista: co musisz zrobić zanim oddasz gotowy mix

Zapisuję się na szkolenie!
5 gwiazdek

"Pomimo tego, że miksuję od kilku lat, to warto sobie to odświeżyć i przy okazji podpatrzeć jak robią to inni." - Marcin C.

Kto nauczy Cię miksu muzyki?

Cześć 👋

Jestem Tomek Moskalski i od ponad 13 lat jestem inżynierem dźwięku i producentem muzycznym. Ukończyłem studia DBS Music w Berlinie, gdzie uczyłem się od najlepszych specjalistów współpracujących z Beyonce, Adele, Wu Tang Clan, Elton John czy Nine Inch Nails.

Założyłem firmę Hugiz Records, w której zajmuję się miksem i masteringiem utworów dla artystów, zespołów, studiów nagrań z całego świata. Moje zarobki zależą od moich umiejętności miksu i masteringu, dlatego muszę robić to dobrze i skutecznie.

Sam długo uczyłem się miksu i masteringu, więc wiem, jak ciężka potrafi być to droga... I właśnie dlatego dzielę się teraz moją wiedzą, żeby oszczędzić innym wielu błędów i frustracji.

Współpracowałem z:

Logo firm współpracujących z Hugiz Records
Tomasz Moskalski nauczyciel w Szkole Mix Mastering

W ciągu ostatnich lat
pomogłem ponad tysiącom osób.
Co mówią o mnie studenci?

opinie studentów 5 gwiazdek na Facebooku i Google
star

"Hugiz Records krok po kroku poprowadzili mnie przez wszystkie zagadnienia. Teraz wiem dokładnie jak działa każde z potrzebnych mi narzędzi do pracy, nie wykonuję żadnych losowych ruchów. Zawsze jest stały kontakt i pomogą nawet w najtrudniejszych sytuacjach!"

Ivan Plugatariov
star

"Szkoła Mix Mastering otworzyła mój umysł, zmieniła nastawienie do mixu oraz narzędzi w nim wykorzystywanych. Nauczyłem się jak prawidłowo stawiać kroki w każdej sesji. Przekazanie wiedzy na najwyższym poziomie. Dołącz i przekonaj się sam, gwarantuję, że nie pożałujesz!"

Mateusz Szewczyk
star

"Dużo wartościowej nauki przekazanej w bardzo zrozumiałej formie, zarówno dla początkujących, oraz zaawansowanych. Wykładowca Tomasz z dużą wiedzą i umiejętnością przekazywania jej. Profesjonalne zarządzanie szkoleniem."

Piotr Garlicki
Zdjęcie studentów Szkoły Mix Mastering

Nie czekaj dłużej. Zacznij lepiej miksować muzykę!

Pokażę Ci jak to zrobić krok po kroku. Ta wiedza zadziała w każdym gatunku muzycznym, co potwierdzają tysiące moich studentów.

Dni
Godz.