Dowiedz się krok po kroku jak

Miksować wokal

z praktycznymi przykładami. Nawet jeśli dopiero zaczynasz.

Poznasz techniki, dzięki którym nawet słabe nagranie zabrzmi świetnie. Nie musisz inwestować w nowy, drogi sprzęt.

P.S. Zdradzę Ci techniki z 10+ lat mojej pracy z miksami i wskazówki od moich nauczycieli (współpracują z takimi gwiazdami jak Adele, Wu-Tang Clan, Nine Inch Nails).

Tak! Zapisuję się na bezpłatne szkolenie

Uwaga: Tylko osoby na żywo otrzymają bonusy

5 gwiazdek

"Dziękuję za odkrycie wielu tajemnic miksu! To prawdziwa pomoc!"
- Zbigniew

Na szkoleniu dowiesz się

Jaka jest najlepsza kolejność w miksie i jaki sprzęt będzie potrzebny?

Poznasz techniki na świadomy i precyzyjny mix. Pokażę Ci to na bezpłatnych narzędziach - działa u początkujących i średnio-zaawansowanych.

Jak ustawić korektor i co zrobić, jeśli nie słyszysz jego działania?

Nauczysz się używać najważniejszego narzędzia - korektora! Pokażę Ci, jak wyróżnić, polepszyć i oczyścić wokal.

Jak wyciągnąć maksa z każdego wokalu (nawet słabo nagranego)?

Poznasz sposoby na dodanie przestrzeni i głębi do każdego wokalu oraz połączysz wokal z podkładem w idealną całość!

Tylko dla osób na żywo mamy specjalne bonusy

1. Lista sprawdzonych sprzętów i wtyczek do mixu (na każdy budżet)
2. Checklista: co musisz zrobić zanim oddasz gotowy mix

Zapisz się na bezpłatne szkolenie
5 gwiazdek

"Pomimo tego, że miksuję i robię mastering od kilku lat to warto pewne rzeczy sobie odświeżyć i przy okazji podpatrzeć jak robią to również inni."
- Marcin Czech

Kto nauczy Cię miksu muzyki?

Cześć 👋

Jestem Tomek Moskalski i od ponad 13 lat jestem inżynierem dźwięku i producentem muzycznym. Ukończyłem studia DBS Music w Berlinie, gdzie uczyłem się od najlepszych specjalistów współpracujących z Beyonce, Adele, Wu Tang Clan, Elton John czy Nine Inch Nails.

Założyłem firmę Hugiz Records, w której zajmuję się miksem i masteringiem utworów dla artystów, zespołów, studiów nagrań z całego świata. Moje zarobki zależą od moich umiejętności miksu i masteringu, dlatego muszę robić to dobrze i skutecznie.

Sam długo uczyłem się miksu i masteringu, więc wiem, jak ciężka potrafi być to droga... I właśnie dlatego dzielę się teraz moją wiedzą, żeby oszczędzić innym wielu błędów i frustracji.

Współpracowałem z:

Logo firm współpracujących z Hugiz Records
Zdjęcia ze studia Hugiz Records i Tomka Moskalskiego

Pomogłem już tysiącom osób.
Co mówią o mnie studenci?

5 gwiazdek

"Dużo wartościowej nauki przekazanej w bardzo zrozumiałej formie, zarówno dla początkujących, oraz zaawansowanych. Wykładowca Tomasz z dużą wiedzą i umiejętnością przekazywania jej. Profesjonalne zarządzanie szkoleniem i to za tak niewielkie czesne!"

Piotr Garlicki
5 gwiazdek

"Hugiz Records krok po kroku poprowadzili mnie przez wszystkie zagadnienia. Teraz wiem dokładnie jak działa każde z potrzebnych mi narzędzi do pracy, nie wykonuję żadnych losowych ruchów. Zawsze jest stały kontakt z HugizRecords, którzy pomogą nawet w najtrudniejszych sytuacjach!"

Ivan Plugatariov
5 gwiazdek

"Polecam Szkołę Mix Mastering w Hugiz Records. Najwyższy poziom nauczania oraz elastyczny czas nauki to coś, czego bardzo potrzebowałem i to dostałem. Po ukończeniu stwierdzam, że dla mnie to był krok milowy. Bardzo dobrze zainwestowane pieniądze."

Marecki Marka
5 gwiazdek

"Szkoła Mix Mastering otworzyła mój umysł, zmieniła nastawienie do mixu oraz narzędzi w nim wykorzystywanych. Nauczyłem się jak prawidłowo stawiać kroki w każdej sesji. Przekazanie wiedzy na najwyższym poziomie. Dołącz i przekonaj się sam, gwarantuję, że nie pożałujesz!"

Mateusz Szewczyk
Zdjęcie studentów Szkoły Mix Mastering

Nie czekaj dłużej. Zacznij lepiej miksować muzykę!

Pokażę Ci jak to zrobić krok po kroku. Ta wiedza zadziała w każdym gatunku muzycznym, co potwierdzają tysiące moich studentów.

Godz.
Min.